kfmclient - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
mai: कमांड लाइन सँ यूआरएलकेँ खोलबा क' लेल केडीई क' अओजार

en: Non interactive use: no message boxes
mai: कोनो इंटरेक्टिव प्रयोग नहि: कोनो संदेश बक्सा नहि

en: Show available commands
mai: उपलब्ध कमांडसभ देखाबू

en: Command (see --commands)
mai: कमांड (देखू --कमांडसभ)

en: Arguments for command
mai: कमांड क' लेल आर्गुमेंटसभ

en: 
    Syntax:
mai: 
    सिंटेक्स:
