konqueror - en to mai translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mai: अओजार (&T)

en: Input Required:
mai: इनपुट आवश्यक:

en: &Execute Shell Command...
mai: शेल कमांड चलाबू...(&E)

en: Executing shell commands works only on local directories.
mai: शेल कमांड्स चलाएल जएनाइ केवल स्थानीय डिरेक्ट्री मे काज करैत अछि.

en: Execute shell command in current directory:
mai: मोजुदा निर्देशिका मे शेल कमांड चलाबू

en: Output from command: "%1"
mai: आउटपुट फार्म कमांड: "%1"
