libkonq - en to mai translation catalogue (11 entries)

en: &Open
mai: खोलू (&O)

en: Create &Folder...
mai: फोल्डर बनाबू... (&F)

en: &Restore
mai: घुराबू (&R)

en: &Empty Trash Bin
mai: रद्दी कए टोकरी खाली करू (&E)

en: &Bookmark This Page
mai: ई पृष्ठ केँ  पसंदीदा  मे राखू (&B)

en: &Bookmark This Location
mai: ई स्थान केँ  पुस्तकचिह्न मे राखू (&B)

en: &Bookmark This Folder
mai: ई फोल्डर केँ  पुस्तकचिह्न  मे राखू (&B)

en: &Bookmark This Link
mai: ई लिंक केँ  पुस्तकचिह्न  मे राखू (&B)

en: &Bookmark This File
mai: इस फाइल केँ पुस्तकचिह्न मे राखू (&B)

en: Preview In
mai: में पूर्वावलोकन

en: &Properties
mai: गुण (&P)
