uachangerplugin - en to mai translation catalogue (5 entries)

en: Other
mai: आन

en: Default Identification
mai: डिफाल्ट पहचान

en: Configure...
mai: कान्फिगर...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mai: अओजार (&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
mai: बाइली अओजार पट्टी
