imgalleryplugin - en to mai translation catalogue (5 entries)

en: Create
mai: बनाबू

en: Look
mai: देखू

en: Folders
mai: फोल्डरसभ

en: Thumbnails
mai: लघु चित्र

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mai: अओजार (&T)
