uachangerplugin - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Change Browser Identification
mk: Менување идентитет на прелистувач

en: Other
mk: Друго

en: Default Identification
mk: Стандардна идентификација

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
mk: Примени на целата веб-локација

en: Configure...
mk: Конфигурирај...

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
mk: Екстра-алатник
