searchbarplugin - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Search Bar
mk: Лента за пребарување

en: Focus Searchbar
mk: Фокусирај лента за пребарување

en: Find in This Page
mk: Најди на оваа страница

en: Select Search Engines...
mk: Избери машина за пребарување...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
mk: Алатник за пребарување
