autorefresh - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
mk: Освежи &автоматски

en: None
mk: Нема

en: Every 15 Seconds
mk: На секои 15 секунди

en: Every 30 Seconds
mk: На секои 30 секунди

en: Every Minute
mk: На секоја минута

en: Every 5 Minutes
mk: На секои 5 минути

en: Every 10 Minutes
mk: На секои 10 минути

en: Every 15 Minutes
mk: На секои 15 минути

en: Every 30 Minutes
mk: На секои 30 минути

en: Every 60 Minutes
mk: На секои 60 минути

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
mk: <qt>Овој приклучок не може автоматски да го освежи тековниот дел.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mk: Ала&тки
