akregator_konqplugin - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
ms: Tambah Feed ke Akregator

en: Add Feeds to Akregator
ms: Tambah Feeds ke Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
ms: Tambah Semua Feed Yang Ditemui ke Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ms: Langgan kemaskini halaman (menggunakan feed berita)

en: Imported Feeds
ms: Feeds yang diimport
