babelfish - en to ms translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ms: Ala&tan

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ms: Bar Alat Tambahan

en: Translate Web Page
ms: Terjemah Laman Web

en: Translate Web &Page
ms: Terjemah Laman &Web

en: &English To
ms: &Inggeris Kepada

en: &French To
ms: &Perancis Kepada

en: &German To
ms: &Jerman Kepada

en: &Spanish To
ms: &Sepanyol Kepada

en: &Portuguese To
ms: &Portugis Kepada

en: &Italian To
ms: &Itali Kepada

en: &Dutch To
ms: &Belanda Kepada

en: &Chinese (Simplified)
ms: &China (Simplified)

en: Chinese (&Traditional)
ms: China (&Tradisional)

en: &Dutch
ms: &Belanda

en: &French
ms: &Perancis

en: &German
ms: &Jerman

en: &Italian
ms: &Itali

en: &Japanese
ms: &Jepun

en: &Korean
ms: &Korea

en: &Norwegian
ms: &Norwey

en: &Portuguese
ms: &Portugis

en: &Russian
ms: &Rusia

en: &Spanish
ms: &Sepanyol

en: T&hai
ms: &Thai

en: &English
ms: &Inggeris

en: &Chinese (Simplified) to English
ms: &China (Simplified) kepada Inggeris

en: Chinese (&Traditional) to English
ms: China (&Tradisional) kepada Inggeris

en: &Japanese to English
ms: &Jepun kepada Inggeris

en: &Korean to English
ms: &Korea kepada Inggeris

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ms: URL yang anda masukkan tak sah, betulkan dan cuba lagi.
