dirfilterplugin - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
ms: Guna Berbilang Penapis

en: Show Count
ms: Tayang Kiraan

en: Reset
ms: Set semula

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ms: Ala&tan

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ms: Bar Alat Tambahan
