fsview - en to ms translation catalogue (61 entries)

en: Name
ms: Nama

en: Size
ms: Saiz

en: File Count
ms: Kiraan Fail

en: Directory Count
ms: Kiraan Direktori

en: Last Modified
ms: Terakhir Diubah Suai

en: Owner
ms: Pemilik

en: Group
ms: Kumpulan

en: Mime Type
ms: Jenis Mime

en: Go To
ms: Pergi Ke

en: Stop at Depth
ms: Berhenti pada Kedalaman

en: Stop at Area
ms: Berhenti pada Keluasan

en: Stop at Name
ms: Berhenti di Nama

en: Go Up
ms: Naik Atas

en: Stop Refresh
ms: Berhenti Muat Semula

en: Refresh
ms: Muat Semula

en: Refresh '%1'
ms: Muat Semula '%1'

en: Color Mode
ms: Mod Warna

en: Visualization
ms: Visualisasi

en: None
ms: Tiada

en: Depth
ms: Kedalaman

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
ms: <p>Ini ialah plugin FSView, mode pelayaran grafik menayangkan penggunaan sistem fail dengan menggunakan visualisasi peta pepohon.</p><p> Perhatikan bahawa dalam mod ini, kemas kini automatik apabila perubahan sistem fail dibuat adalah disengajakan <b>tidak</b>diselesaikan. </p><p>Untuk keterangan lanjut tentang kegunaan dan opsyen yang ada, lihat bantuan dalam talian di bawah menu 'Manual Bantuan/FSView'.</p>

en: &FSView Manual
ms: Manual &FSView

en: Show FSView manual
ms: Tayang manual

en: Opens the help browser with the FSView documentation
ms: Membuka pelayar bantuan dengan dokumentasi FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
ms: Alihkan ke Tong Sampah

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
ms: Padam

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
ms: Sunting J&enis Fail...

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
ms: FSView memang tidak menyokong kemas kini automatik apabila perubahan dibuat kepada fail atau direktori, kini dapat dilihat dalam FSView, dari luar.
    Untuk rincian, lihat 'Manual Bantuan/FSView'.

en: Filesystem Viewer
ms: Pemapar Sistem Fail

en: View filesystem starting from this folder
ms: Lihat sistem fail bermula dari folder ini

en: Text %1
ms: Teks %1

en: Recursive Bisection
ms: Biseksi Rekursi

en: Columns
ms: Lajur

en: Rows
ms: Baris

en: Always Best
ms: Sentiasa Terbaik

en: Best
ms: Terbaik

en: Alternate (V)
ms: Silih Ganti (V)

en: Alternate (H)
ms: Silih Ganti (H)

en: Nesting
ms: Penyarangan

en: Correct Borders Only
ms: Sempadan Betul Sahaja

en: Width %1
ms: Lebar %1

en: Allow Rotation
ms: Benarkan Putaran

en: Shading
ms: Pewarnaan

en: Visible
ms: Dapat dilihat

en: Take Space From Children
ms: Ambil Ruang Daripada Kanak-kanak

en: Top Left
ms: Kiri Atas

en: Top Center
ms: Tengah Atas

en: Top Right
ms: Kanan Atas

en: Bottom Left
ms: Kiri Bawah

en: Bottom Center
ms: Tengah Bawah

en: Bottom Right
ms: Kanan Bawah

en: No %1 Limit
ms: Tiada Had %1

en: No Area Limit
ms: Tiada Had Luas

en: Area of '%1' (%2)
ms: Luas bagi '%1' (%2)

en: Double Area Limit (to %1)
ms: Had Luas Ganda (bagi %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
ms: Had Luas Separuh (bagi %1)

en: No Depth Limit
ms: Tiada Had Kedalaman

en: Depth of '%1' (%2)
ms: Kedalaman '%1' (%2)

en: Depth %1
ms: Kedalaman %1

en: Decrement (to %1)
ms: Susutan (kepada %1)

en: Increment (to %1)
ms: Tambahan (kepada %1)
