kcmkio - en to ms translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
ms: Tanda Laman

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
ms: Tetapan Umum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
ms: Jumlah lajur untuk dipaparkan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
ms: Saiz cache cakera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
ms: Kosongkan &Cache
