khtmlsettingsplugin - en to ms translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ms: Ala&tan

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ms: Bar Alat Tambahan

en: HTML Settings
ms: Seting HTML

en: &Plugins
ms: &Plugin

en: Autoload &Images
ms: Automuat &Imej

en: Enable Pro&xy
ms: Aktifkan &Proksi

en: Enable Cac&he
ms: Aktifkan &Cache

en: Cache Po&licy
ms: &Dasar Cache

en: &Keep Cache in Sync
ms: &Pastikan Cache Segerak

en: &Use Cache if Possible
ms: &Guna Cache jika Boleh

en: &Offline Browsing Mode
ms: Mod Pelayaran &Luar Talian
