konqueror - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Input Required:
ms: Input Diperlukan:

en: &Execute Shell Command...
ms: Laksanakan Arahan Cengk&erang...

en: Executing shell commands works only on local directories.
ms: Laksanakan arahan cengkerang hanya berfungsi pada direktori setempat.

en: Execute shell command in current directory:
ms: Laksanakan arahan cengkerang di dalam direktori semasa:

en: Output from command: "%1"
ms: Output daripada arahan: "%1"
