libkonq - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: &Open
ms: B&uka

en: Create &Folder...
ms: Cipta &Folder...

en: &Restore
ms: &Pulih

en: &Empty Trash Bin
ms: Koson&gkan Tong Sampah

en: &Configure Trash Bin
ms: &Tetapkan Tong Sampah

en: &Bookmark This Page
ms: Tanda&buku Laman Ini

en: &Bookmark This Location
ms: Tanda&buku Lokasi Ini

en: &Bookmark This Folder
ms: Tanda&buku Folder Ini

en: &Bookmark This Link
ms: Tanda&buku Pautan Ini

en: &Bookmark This File
ms: Tanda&buku Fail Ini

en: Preview In
ms: Pralihat Dalam

en: &Properties
ms: Ciri-cir&i...
