uachangerplugin - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Change Browser Identification
ms: Ubah Identifikasi Pelayar

en: Other
ms: Lain

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ms: Versi %1

en: Default Identification
ms: Identifikasi Piawai

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ms: Laksanakan pada Seluruh Laman Web

en: Configure...
ms: Tetapkan...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ms: Ala&tan

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ms: Bar Alat Tambahan
