konqueror - en to my translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
my: အက်ရီဂေတာသို့ သတင်းထည့်သွင်းမည်

en: Add Feed to Akregator
my: အက်ရီဂေတာသို့ သတင်းထည့်သွင်းမည်

en: Add Feeds to Akregator
my: အက်ရီဂေတာသို့ သတင်းများထည့်သွင်းမည်

en: Add All Found Feeds to Akregator
my: တွေ့ရှိရသမျှ သတင်းအကုန်လုံးကို အက်ရီဂေတာသို့ ထည့်သွင်းမည်

en: Subscribe to site updates (using news feed)
my: ဆိုက်အသစ်များထံ စာရင်းသွင်းပါ

en: Imported Feeds
my: တင်သွင်းထားသော သတင်းများ

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
my: ဒီ-ဘက်စ် သုံး၍ အက်ရီဂေတာကို ဆက်သွယ်မရပါ

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
my: ဒီ-ဘက်စ် ခေါ်ဆိုမှု ရှုံးနိမ့်ခဲ့သည်
