konqueror - en to my translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
my: &Aအလိုလိုအသစ်တင်မည်

en: None
my: မသတ်မှတ်ထား

en: Every 15 Seconds
my: ၁၅ စက္ကန့်ပြည့်တိုင်း

en: Every 30 Seconds
my: ၃၀ စက္ကန့်ပြည့်တိုင်း

en: Every Minute
my: မိနစ်တိုင်း

en: Every 5 Minutes
my: ၅ မိနစ်ပြည့်တိုင်း

en: Every 10 Minutes
my: ၁၀ မိနစ်ပြည့်တိုင်း

en: Every 15 Minutes
my: ၁၅ မိနစ်ပြည့်တိုင်း

en: Every 30 Minutes
my: ၃၀ မိနစ်ပြည့်တိုင်း

en: Every 60 Minutes
my: ၆၀ မိနစ်ပြည့်တိုင်း

en: Every 2 Hours
my: ၂ နာရီပြည့်တိုင်း

en: Every 6 Hours
my: ၆ နာရီပြည့်တိုင်း

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
my: မူလဇစ်မြစ်ကို အသစ်မတင်နိုင်ခဲ့ပါ

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
my: <qt>ဤပလပ်ဂင်သည် လက်ရှိအပိုင်းကို အလိုလိုအသစ်မတင်နိုင်ပါ။</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &Tကိရိယာများ
