konqueror - en to my translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &Tကိရိယာများ

en: Input Required:
my: ပေးချက် လိုအပ်သည် -

en: &Execute Shell Command...
my: Shellအမိန့် &Eဆောင်ရွက်မည်...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
my: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: ပရိုဂရမ်အမှား၊ ပြစ်ချက်အစီရင်ခံပါ။

en: Executing shell commands works only on local directories.
my: Shellအမိန့်ဆောင်ရွက်ခြင်းကို စက်တွင်းဒါရိုက်ထရီများတွင်သာ ပြုလုပ်နိုင်သည်။

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
my: Shellအမိန့် ဆောင်ရွက်မည်

en: Execute shell command in current directory:
my: လက်ရှိဒါရိုက်ထရီတွင် Shellအမိန့် ဆောင်ရွက်မည် -

en: Output from command: "%1"
my: အမိန့်မှ ရလဒ် - "%1"
