konqueror - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Untitled
my: ခေါင်းစဥ်မဲ့

en: Directory
my: ဒါရိုက်ထရီ

en: Options
my: ရွေးချယ်စရာများ

en: None
my: မသတ်မှတ်ထား

note: i18n: ectx: label, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use proxy
my: ကြားခံ မသုံးပါနှင့်

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &Tကိရိယာများ

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
my: ကိရိယာတန်းအပို
