konqueror - en to my translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
my: အမှိုက်ပုံးသို့ရွေ့ယူမည်

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
my: ဖျက်မည်

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
my: &Eဖိုင်လ်အမျိုးအစားတည်းဖြတ်မည်...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
my: ကိုယ်ပိုင်လက္ခဏာများ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
my: &Eတည်းဖြတ်
