konqueror - en to my translation catalogue (9 entries)

en: &Italian To
my: &အီတလီ

en: &French
my: &ပြင်သစ်

en: &Japanese
my: &ဂျပန်

en: &Korean
my: &ကိုရီယား

en: &Norwegian
my: &နော်ဝေ

en: &Portuguese
my: &ပေါ်တူဂီ

en: &Russian
my: &ရုရှား

en: &Spanish
my: &စပိန်

en: T&hai
my: &ထိုင်း
