konqueror - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Home Folder
my: အိမ်ဖိုလ်ဒါ

en: Bookmarks
my: စာမျက်နှာမှတ်သားချက်များ

en: Installed
my: တပ်ဆင်ပြီး

en: Error: %1
my: အမှား - %1

en: Allow
my: ခွင့်ပြုမည်

en: Print Preview
my: အကြိုကြည့်မြင်ကွင်း ပုံနှိပ်ရန်

[ctx: Secure Sockets Layer]
en: SSL
my: အက်စ်အက်စ်အယ်လ်

en: Internet Search
my: အင်တာနက်ရှာဖွေမှု

en: &Search
my: &Sရှာမည်

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
my: &Fဖိုင်လ်

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
my: &Eတည်းဖြတ်

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
my: &Vမြင်ကွင်း

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &Tကိရိယာများ

[ctx: Notification about downloading a file]
en: Downloading
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: Source of a file being downloaded]
en: Source
my: မူလဖိုင်လ်

[ctx: Destination of a file download]
en: Destination
my: ဦိးတည်ဖိုင်လ်

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
my: ဖြင့် '%1'ကို ရှာမည်

en: Configure Web Shortcuts...
my: ဝက်ဘ်ဆိုင်ရာဖြတ်လမ်းများ ပြင်ဆင်မည်...

[ctx: Other details about a web field]
en: Details
my: အသေးစိတ်
