akregator_konqplugin - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
nb: Legg strøm til Akregator

en: Add Feeds to Akregator
nb: Legg til strømmer til Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
nb: Legg til alle strømmer som er funnet til Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
nb: Se etter oppdateringer på dette nettstedet (med nyhetsstrøm)

en: Imported Feeds
nb: Importerte strømmer
