autorefresh - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
nb: &Automatisk oppfriskning

en: None
nb: Ingen

en: Every 15 Seconds
nb: Hvert 15. sekund

en: Every 30 Seconds
nb: Hvert 30. sekund

en: Every Minute
nb: Hvert minutt

en: Every 5 Minutes
nb: Hvert 5. minutt

en: Every 10 Minutes
nb: Hvert 10. minutt

en: Every 15 Minutes
nb: Hvert 15. minutt

en: Every 30 Minutes
nb: Hvert 30. minutt

en: Every 60 Minutes
nb: Hver time

en: Every 2 Hours
nb: Annenhver time

en: Every 6 Hours
nb: Hver 6. time

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
nb: Kan ikke friske opp kilden

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
nb: <qt>Dette programtillegget kan ikke friske opp den gjeldende delen automatisk.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: &Verktøy
