babelfish - en to nb translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: &Verktøy

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nb: Ekstra verktøylinje

en: Translate Web Page
nb: Oversett nettside

en: Translate Web &Page
nb: &Oversett nettside

en: &English To
nb: &Engelsk til

en: &French To
nb: &Fransk til

en: &German To
nb: &Tysk til

en: &Greek To
nb: &Gresk til

en: &Spanish To
nb: &Spansk til

en: &Portuguese To
nb: &Portugisisk til

en: &Italian To
nb: &Italiensk til

en: &Dutch To
nb: &Nederlandsk til

en: &Russian To
nb: &Russisk til

en: &Chinese (Simplified)
nb: &Kinesisk (Forenklet)

en: Chinese (&Traditional)
nb: Kinesisk (&Tradisjonelt)

en: &Dutch
nb: &Nederlandsk

en: &French
nb: &Fransk

en: &German
nb: &Tysk

en: &Greek
nb: &Gresk

en: &Italian
nb: &Italiensk

en: &Japanese
nb: &Japansk

en: &Korean
nb: &Koreansk

en: &Norwegian
nb: &Norsk

en: &Portuguese
nb: &Portugisisk

en: &Russian
nb: &Russisk

en: &Spanish
nb: &Spansk

en: &Arabic
nb: &Arabisk

en: &English
nb: &Engelsk

en: &Chinese (Simplified) to English
nb: &Kinesisk (Forenklet) til engelsk

en: Chinese (&Traditional) to English
nb: Kinesisk (&Tradisjonelt) til engelsk

en: &Japanese to English
nb: &Japansk til engelsk

en: &Korean to English
nb: &Koreansk til engelsk

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
nb: Feil i URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
nb: URL-en du skrev inn er ikke gyldig, rett den opp og prøv på nytt.
