dirfilterplugin - en to nb translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
nb: Skjul filterlinja

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
nb: Filtrer etter &type

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
nb: Filtrer elementer etter filtypen.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
nb: Vis filterlinje

en: Use Multiple Filters
nb: Bruk flere filtre

en: Show Count
nb: Vis antall

en: Reset
nb: Nullstill

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: &Verktøy

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nb: Ekstra verktøylinje
