khtmlsettingsplugin - en to nb translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: &Verktøy

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nb: Ekstra verktøylinje

en: HTML Settings
nb: HTML-innstillinger

en: Java&Script
nb: Java&script

en: &Cookies
nb: &Informasjonskapsler

en: &Plugins
nb: &Tilleggsmoduler

en: Autoload &Images
nb: Last &bilder automatisk

en: Enable Pro&xy
nb: Aktiviser s&peil

en: Enable Cac&he
nb: Bruk mellom&lager

en: Cache Po&licy
nb: P&raksis for mellomlageret

en: &Keep Cache in Sync
nb: &Hold mellomlageret synkronisert

en: &Use Cache if Possible
nb: Bruk &mellomlager om mulig

en: &Offline Browsing Mode
nb: &Bla uten å koble til
