konqueror - en to nb translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: Verk&tøy

en: Input Required:
nb: Trenger informasjon:

en: &Execute Shell Command...
nb: &Kjør skallkommando …

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
nb: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Programfeil, vennligst send inn feilrapport.

en: Executing shell commands works only on local directories.
nb: Du kan bare kjøre skallkommandoer på lokale mapper.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
nb: Kjør skallkommando

en: Execute shell command in current directory:
nb: Kjør skallkommando i denne mappa:

en: Output from command: "%1"
nb: Resultat fra kommando: «%1»
