libkonq - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: &Open
nb: Å&pne

en: Create &Folder...
nb: Opprett &mappe …

en: &Restore
nb: &Gjenopprett

en: Show Original Directory
nb: Vis opprinnelig mappe

en: Show Original File
nb: Vis opprinnelig fil

en: &Empty Trash Bin
nb: &Tøm papirkurven

en: &Configure Trash Bin
nb: &Tilpass papirkurven

en: &Bookmark This Page
nb: Lag bokmerke for denne &siden

en: &Bookmark This Location
nb: Lag bokmerke for denne &plasseringa

en: &Bookmark This Folder
nb: Lag bokmerke for denne &mappa

en: &Bookmark This Link
nb: Lag bokmerker for denne &linken

en: &Bookmark This File
nb: Lag bokmerke for denne &fila

en: Preview In
nb: Forhåndsvisning i

en: &Properties
nb: &Egenskaper
