uachangerplugin - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
nb: Endre nettleser-identifikasjonen

en: Other
nb: Annen

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
nb: Versjon %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
nb: Versjon %1 på %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
nb: %1 %2 på %3

en: Default Identification
nb: Standard identifikasjon

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
nb: Bruk for hele nettstedet

en: Configure...
nb: Tilpass . …

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: &Verktøy

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nb: Ekstra verktøylinje
