searchbarplugin - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
nb: Søkelinje <p>Oppgi et søkebegrep. Trykk på ikonet for å endre søkemåte eller tjenesteleverandør.</p>

en: Search Bar
nb: Søkelinje

en: Focus Searchbar
nb: Fokus på søkelinje

en: Find in This Page
nb: Finn på denne siden

en: Select Search Engines...
nb: Velg søkemotorer …

en: Add %1...
nb: Legg til %1 …

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
nb: Verktøylinje for søk

en: Set Uri Shortcuts
nb: Sett URI-snarveier

en: Name:
nb: Navn:

en: Shortcuts:
nb: Snarveier:
