akregator_konqplugin - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
nds: Stroom na Akregator tofögen

en: Add Feeds to Akregator
nds: Strööm na Akregator tofögen

en: Add All Found Feeds to Akregator
nds: All funnen Strööm na Akregator tofögen

en: Subscribe to site updates (using news feed)
nds: Sietopfrischen bestellen (över Narichtenströöm)

en: Imported Feeds
nds: Importeert Strööm
