fsview - en to nds translation catalogue (69 entries)

en: Name
nds: Naam

en: Size
nds: Grött

en: File Count
nds: Tall vun Dateien

en: Directory Count
nds: Tall vun Ornern

en: Last Modified
nds: Tolest ännert

en: Owner
nds: Eegner

en: Group
nds: Koppel

en: Mime Type
nds: MIME-Typ

en: Go To
nds: Gah na

en: Stop at Depth
nds: Anhollen bi Deepde

en: Stop at Area
nds: Anhollen bi Rebeet

en: Stop at Name
nds: Anhollen bi Naam

en: Go Up
nds: Gah na baven

en: Stop Refresh
nds: Opfrischen anhollen

en: Refresh
nds: Opfrischen

en: Refresh '%1'
nds: "%1" opfrischen

en: Color Mode
nds: Klöörbedrief

en: Visualization
nds: Dorstellen

en: None
nds: Keen

en: Depth
nds: Deepde

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
nds[0]: %1 Orner in %2 leest
nds[1]: %1 Ornern in %2 leest

en: 1 folder | %1 folders
nds[0]: %1 Orner
nds[1]: %1 Ornern

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
nds: <p>Dit is dat FSView-Moduul, en graafsch Dateikiekmetood, de den Dateisysteem-Bruuk in en Boomkoort wiest.</p> <p>Beacht, dat de Ansicht in disse Bedriefoort <b>nich</b> automaatsch opfrischt warrt, wenn sik dat Dateisysteem ännert.</p><p>Enkelheiten över den Bruuk un de verföögboren Optschonen laat sik in't Hülpmenü ünner "FSView-Handbook" finnen.</p>

en: &FSView Manual
nds: &FSView-Handbook

en: Show FSView manual
nds: FSView-Handbook wiesen

en: Opens the help browser with the FSView documentation
nds: Maakt den Hülp-Kieker mit de FSView-Dokmentatschoon op

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
nds: Na de Affalltünn verschuven

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
nds: Wegdoon

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
nds: Dateityp &bewerken...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
nds: Egenschappen

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
nds: FSView frischt de Ansicht mit Willen nich automaatsch op, wenn de aktuell ankiekt Dateien un Ornern vun buten ännert warrt.
    Enkelheiten laat sik in't Hülpmenü ünner "FSView-Handbook" finnen.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nds: &Bewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nds: &Ansicht

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
nds: &Hülp

en: Filesystem Viewer
nds: Dateisysteem-Kieker

en: View filesystem starting from this folder
nds: Dateisysteem vun dissen Orner af ankieken

en: Recursive Bisection
nds: Rekursiev Tweedelen

en: Columns
nds: Striepen

en: Rows
nds: Regen

en: Always Best
nds: Jümmers de Best

en: Alternate (V)
nds: Wesselwies pielrecht

en: Alternate (H)
nds: Wesselwies kimmrecht

en: Horizontal
nds: Kimmrecht

en: Vertical
nds: Pielrecht

en: Nesting
nds: Inbetten

en: Border
nds: Rahmen

en: Correct Borders Only
nds: Bloots de Ränners richten

en: Width %1
nds: Breed %1

en: Allow Rotation
nds: Dreihen verlöven

en: Shading
nds: Infarven

en: Visible
nds: Sichtbor

en: Take Space From Children
nds: Platz vun Ünnerelementen bruken

en: Top Left
nds: Baven links

en: Top Center
nds: Baven in de Merrn

en: Top Right
nds: Baven rechts

en: Bottom Left
nds: Nerrn links

en: Bottom Center
nds: Nerrn in de Merrn

en: Bottom Right
nds: Nerrn rechts

en: No %1 Limit
nds: Keen Grenz för %1

en: No Area Limit
nds: Keen Rebeetgrenz

en: Area of '%1' (%2)
nds: Rebeet vun "%1" (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
nds[0]: %1 Pixel
nds[1]: %1 Pixels

en: Double Area Limit (to %1)
nds: Dubbel Rebeetgrenz (na %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
nds: Halve Rebeetgrenz (na %1)

en: No Depth Limit
nds: Keen Deepdegrenz

en: Depth of '%1' (%2)
nds: Deepde vun "%1" (%2)

en: Depth %1
nds: Deepde: %1 Evenen

en: Decrement (to %1)
nds: Sieter (op %1)

en: Increment (to %1)
nds: Höger (op %1)
