autorefresh - en to nds translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
nds: &Automaatsch opfrischen

en: None
nds: Nienich

en: Every 15 Seconds
nds: All 15 Sekunnen

en: Every 30 Seconds
nds: All 30 Sekunnen

en: Every Minute
nds: Elk Minuut

en: Every 5 Minutes
nds: All 5 Minuten

en: Every 10 Minutes
nds: All 10 Minuten

en: Every 15 Minutes
nds: All 15 Minuten

en: Every 30 Minutes
nds: All 30 Minuten

en: Every 60 Minutes
nds: All 60 Minuten

en: Every 2 Hours
nds: All 2 Stünnen

en: Every 6 Hours
nds: All 6 Stünnen

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
nds: Born lett sik nich opfrischen

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
nds: <qt>Dit Plugin kann de aktuelle Komponent nich automaatsch opfrischen.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nds: &Warktüüch
