imgalleryplugin - en to nds translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
nds: Bildgalerie opstellen

en: Create
nds: Opstellen

en: Image Gallery for %1
nds: Bildgalerie för %1

en: Look
nds: Utsehn

en: Page Look
nds: Siedenutsehn

en: &Page title:
nds: &Siedentitel:

en: I&mages per row:
nds: &Biller per Reeg:

en: Show image file &name
nds: Bilddatei-&Naam wiesen

en: Show image file &size
nds: Bilddatei-&Grött wiesen

en: Show image &dimensions
nds: Bild&afmeten wiesen

en: Fon&t name:
nds: Schriftoort&naam:

en: Font si&ze:
nds: Schrift&grött:

en: &Foreground color:
nds: &Vörgrundklöör:

en: &Background color:
nds: &Achtergrundklöör:

en: Folders
nds: Ornern

en: &Save to HTML file:
nds: Na HTML-Datei &sekern:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
nds: <p>De Naam vun de HTML-Datei, na de disse Galerie sekert warrt.</p>

en: &Recurse subfolders
nds: Ünne&rornern insluten

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
nds: <p>Dit leggt fast, wat Ünnerornern för de Bildgalerie inslaten warrt.</p>

en: Endless
nds: Ahn Enn

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
nds: <p>Du kannst de Tall vun Ornern, de de Bildgalerie-Opsteller dörkieken schall, mit en Övergrenz för de Söökdeepde ingrenzen.</p>

en: Rec&ursion depth:
nds: &Insluut-Deepde:

en: Copy or&iginal files
nds: Org&inaaldateien koperen

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
nds: <p>Dit maakt en Kopie vun all Biller, un de Galerie bruukt denn de Kopien ansteed de Orginaalbiller.</p>

en: Use &comment file
nds: &Kommentardatei bruken

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
nds: <p>Wenn Du disse Optschoon anmaakst, kannst Du en Kommentardatei för't Opstellen vun Ünnertiteln för de Biller fastleggen.</p><p>Enkelheiten över dat Dateiformaat laat sik nerrn in de Hülp "Wat is dat?" finnen.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
nds: <p>Hier kannst Du den Naam för de Kommentardatei fastleggen. De Kommentardatei bargt de Ünnertiteln för de Biller. Ehr Formaat is:</p><p>DATEINAAM1:<br />Beschrieven<br /><br />DATEINAAM2:<br />Beschrieven<br /><br />un so wieder</p>

en: Comments &file:
nds: Kommentar&datei:

en: Thumbnails
nds: Vöransichten

en: Thumbnail size:
nds: Grött vun de Vöransichten:

en: &Set different color depth:
nds: Egen Klöördeepde fa&stleggen:

en: &Create Image Gallery...
nds: &Bildgalerie opstellen...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
nds: Dat Moduul lett sik nich opstellen, bitte mell den Fehler.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
nds: Dat Opstellen vun en Bildgalerie löppt bloots op lokaal Ornern.

en: Creating thumbnails
nds: Vöransichten warrt maakt

en: Could not create folder: %1
nds: Orner "%1" lett sik nich opstellen.

en: <i>Number of images</i>: %1
nds: <i>Tall vun Biller</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
nds: <i>Opstellt an'n</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
nds: <i>Ünnerornern</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
nds: Vöransicht opstellt för: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
nds: Vöransicht opstellen för: 
    %1
     is fehlslaan

en: Could not open file: %1
nds: Datei "%1" lett sik nich opmaken

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nds: &Warktüüch
