khtmlsettingsplugin - en to nds translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nds: &Warktüüch

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nds: Extra-Warktüüchbalken

en: HTML Settings
nds: HTML-Instellen

en: &Cookies
nds: &Kookjes

en: &Plugins
nds: &Modulen

en: Autoload &Images
nds: &Biller automaatsch laden

en: Enable Pro&xy
nds: Pro&xy anmaken

en: Enable Cac&he
nds: &Twischenspieker anmaken

en: Cache Po&licy
nds: Twischenspieker-&Regeln

en: &Keep Cache in Sync
nds: Twischenspieker syn&kroniseren

en: &Use Cache if Possible
nds: Twischenspieker &bruken, wenn mööglich

en: &Offline Browsing Mode
nds: &Afkoppel-Bedrief
