konqueror - en to nds translation catalogue (215 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
nds: Nettkieker, Dateipleger un Dokmentenkieker

en: Developer (framework, parts)
nds: Schriever (Rahmenwark, Komponenten)

en: Developer (framework)
nds: Schriever (Rahmenwark)

en: Developer
nds: Schriever

en: Developer (List views)
nds: Schriever (Listansichten)

en: Developer (List views, I/O library)
nds: Schriever (Listansichten, In-/Utgaavbibliotheek)

en: Developer (HTML rendering engine)
nds: Schriever (HTML-Dorstellkarn)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
nds: Schriever (HTML-Dorstellkarn, In-/Utgaavbibliotheek)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
nds: Schriever (HTML-Dorstellkarn, In-/Utgaavbibliotheek, Rahmenwark för't Pröven op Leegutwickeln)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
nds: Schriever (HTML-Dorstellkarn, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
nds: De Utwicklers vun Safari för Apple-Reekners

en: Developer (JavaScript)
nds: Schriever (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
nds: Schriever (Java-Lüttprogrammen un anner inbett Objekten)

en: Developer (I/O library)
nds: Schriever (In-/Utgaavbibliotheek)

en: Developer (Java applet support)
nds: Schriever (Ünnerstütten för Java-Lüttprogrammen)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
nds: Schriever (Ünnerstütten för Sekerheitpleger för Java 2
     un anner grötter Verbetern för de Lüttprogramm-Ünnerstütten)

en: Developer (Netscape plugin support)
nds: Schriever (Ünnerstütten för Netscape-Modulen)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
nds: Schriever (SSL, Netscape-Modulen)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
nds: Schriever (In-/Utgaavbibliotheek, Ünnerstütten för Identiteetprööv)

en: Graphics/icons
nds: Grafiken/Lüttbiller

en: KFM author
nds: Autor vun KFM

en: Developer (navigation panel framework)
nds: Schriever (Rahmenwark för Stüerpaneel)

en: Developer (misc stuff)
nds: Schriever (verscheden Saken)

en: Developer (AdBlock filter)
nds: Schriever (Warvenfilter)

en: Start without a default window, when called without URLs
nds: Na Oproop ahn Adressingaav ahn Standardfinster starten

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
nds: Vörladen för later Bruuk. Dit ünnerstütt Adressen in de Konsool nich.

en: Session to open
nds: Törn, den Du opmaken wullt

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
nds: MIME-Typ, den Du för disse URL bruken wullt (t.B. text/html oder inode/directory)

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
nds: Bruukt Komponent (a.B. khtml oder kwebkitpart)

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
nds: För URLs, de op Dateien wiest, warrt de Orner opmaakt un de Datei utsöcht, man de Datei sülven warrt nich opmaakt

en: Location to open
nds: Adress för't Opmaken

en: no name
nds: Keen Naam

en: Extensions
nds: Verwiedern

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
nds: Bi't Laden vun't Moduul "%1" geev dat en Fehler.
    De Diagnoos is:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
nds: Wenn Du dissen Kasten binnen tominnst twee Ansichten aktiveerst, warrt disse Ansichten koppelt. Wenn Du den Orner in een vun de koppelten Ansichten wesselst, warrt de annern Ansichten automaatsch opfrischt. Dat kannst Du goot bruken mit verscheden Ansichttypen, t.B. en Ornerboom mit en Lüttbild- oder utföhrliche Ansicht.

en: Close View
nds: Ansicht tomaken

en: Stalled
nds: Töövt

en: Preview &in %1
nds: Vöransicht &in %1

en: Show %1
nds: %1 wiesen

[ctx: @title:window]
en: History
nds: Vörgeschicht

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
nds: Sorteren

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
nds: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Tolest besöcht: %2<br />Toeerst besöcht: %3<br />Tall vun Besöök: %4</qt>

en: Local
nds: Lokaal

en: Miscellaneous
nds: Anner

en: Open in New &Window
nds: In'n nieg &Finster opmaken

en: Open in New Tab
nds: As nieg Paneel opmaken

en: &Copy Link Address
nds: Linkadress &koperen

en: &Remove Entry
nds: &Indrag wegdoon

en: C&lear History
nds: &Vörgeschicht leddig maken

en: &Preferences...
nds: &Instellen...

en: By &Name
nds: Na &Naam

en: By &Date
nds: Na &Datum

en: Search in history
nds: Binnen Vörgeschicht söken

en: Do you really want to clear the entire history?
nds: Wullt Du redig de hele Vörgeschicht wegdoon?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
nds: Vörgeschicht wegdoon?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
nds: Bi to laden...

en: Canceled.
nds: Afbraken.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
nds: Disse Siet bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Niegladen vun de Siet warrt all Ännern wegsmieten.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
nds: Ännern wegsmieten?

en: &Discard Changes
nds: Ännern &wegsmieten

en: Home Folder
nds: Tohuusorner

en: Home
nds: Tohuus

en: Navigate to your 'Home Folder'
nds: Na Dien Tohuusorner gahn

en: Navigate to your local 'Home Folder'
nds: Na Dien lokaal Tohuusorner gahn

en: Home Page
nds: Tohuussiet

en: Navigate to your 'Home Page'
nds: Na Dien Tohuussiet gahn

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
nds: <html>Na Dien Tohuussiet gahn<br /><br />Wenn Du en anner Tohuussiet instellen wullt, kiek bi <b>Instellen -> Konqueror instellen -> Allmeen</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
nds: Dit Paneel bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Aflösen vun dat Paneel warrt all Ännern wegsmieten.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
nds: Disse Ansicht bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Tomaken vun de Ansicht warrt all Ännern wegsmieten.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
nds: Dit Paneel bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Paneel tomaken warrt all Ännern wegsmieten.

en: Do you really want to close all other tabs?
nds: Wullt Du redig all anner Paneels tomaken?

en: Close &Other Tabs
nds: &Anner Paneels tomaken

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
nds: Nafraag: Anner Paneels tomaken

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
nds: Dit Paneel bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Tomaken vun anner Paneels warrt all Ännern wegsmieten.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
nds: Dit Paneel bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Niegladen vun all Paneels warrt disse Ännern wegsmieten.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
nds: Teel ingeven

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
nds: <qt><b>%1</b> gellt nich</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
nds: Utsöcht Dateien vun %1 koperen na:

en: Move selected files from %1 to:
nds: Utsöcht Dateien vun %1 verschuven na:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
nds: Vörgeschicht vun tomaakt Indrääg leddig maken

en: Save As...
nds: Sekern as...

en: Manage...
nds: Plegen...

en: New &Window
nds: &Nieg Finster

en: &Duplicate Window
nds: Finster ver&dubbeln

en: Send &Link Address...
nds: &Linkadress sennen...

en: S&end File...
nds: &Datei sennen...

en: &Open Location
nds: Steed &opmaken

en: &Open File...
nds: Datei &opmaken...

en: &Find File...
nds: Datei &söken...

en: Lock to Current Location
nds: De aktuelle Adress fastnageln

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
nds: Ansicht to&koppeln

en: &Up
nds: Na &baven

en: Closed Items
nds: Tomaakt Paneels

en: Sessions
nds: Törns

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
nds: Tomehrst besöcht

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
nds: Tolest besöcht

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
nds: Vörgeschicht wiesen

en: Configure Extensions...
nds: Verwiedern instellen...

en: Configure Spell Checking...
nds: Schriefwies-Prööv instellen...

en: Split View &Left/Right
nds: Finster &pielrecht delen

en: Split View &Top/Bottom
nds: Finster &kimmrecht delen

en: &New Tab
nds: &Nieg Paneel

en: &Duplicate Current Tab
nds: Aktuell Paneel ver&dubbeln

en: Detach Current Tab
nds: Aktuell Paneel aflösen

en: &Close Active View
nds: Aktive Ansicht &tomaken

en: Close Current Tab
nds: Aktuell Paneel tomaken

en: Activate Next Tab
nds: Nakamen Paneel aktiveren

en: Activate Previous Tab
nds: Verleden Paneel aktiveren

en: Activate Tab %1
nds: Paneel %1 anmaken

en: Move Tab Left
nds: Paneel na links verschuven

en: Move Tab Right
nds: Paneel na rechts verschuven

en: Dump Debug Info
nds: Fehlersöök-Informatschonen utgeven

en: &Reload
nds: &Nieg laden

en: &Reload All Tabs
nds: All Paneels &nieg laden

en: &Force Reload
nds: Nieg laden &verdwingen

en: &Stop
nds: &Anhollen

en: Throbber
nds: Pulseren Akschoon-Lüttbild

en: L&ocation:
nds: &Adress:

en: Location Bar
nds: Adressbalken

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
nds: <html>Adressbalken<br /><br />Giff en Nettadress in, oder en Woort, dat Du söchst.</html>

en: Clear Location Bar
nds: Adressbalken leddig maken

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
nds: <html>Adressbalken leddig maken<br /><br />Maakt den Adressbalken leddig.</html>

en: &Bookmarks
nds: &Leestekens

en: Kon&queror Introduction
nds: Inföhren för Kon&queror

en: Go
nds: Gah na

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
nds: <html>Gahn na<br /><br />Laadt de Siet, de Du in den Adressbalken ingeven hest.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
nds: <html>Een Orner na baven<br /><br />Wenn de aktuelle Adress a.B. "file:/home/%1" is, denn bringt Di en Klick op dissen Knoop na "file:/home".</html>

en: Enter the parent folder
nds: Een Orner na baven

en: Move backwards one step in the browsing history
nds: Een Schritt in de Vörgeschicht torüchgahn

en: Move forward one step in the browsing history
nds: Een Schritt in de Vörgeschicht na vörn gahn

en: Move backwards one step in the closed tabs history
nds: Een Schritt in de Vörgeschicht vun tomaakt Paneels torüchgahn

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
nds: <html>Dat aktuelle Dokment nieg laden<br /><br />Dat mag noot doon, wenn Du den aktuellen Tostand vun Nettsieden ankieken wullt, de sik na't Laden villicht ännert hebbt.</html>

en: Reload the currently displayed document
nds: Dat aktuelle Dokment nieg laden

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
nds: <html>All opstunns in Paneels wieste Dokmenten nieg laden<br /><br />Dat mag noot doon, wenn Du den aktuellen Tostand vun Nettsieden ankieken wullt, de sik na't Laden villicht ännert hebbt.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
nds: All opstunns in Paneels wieste Dokmenten nieg laden

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
nds: <html>Dat Laden vun't Dokment afbreken<br /><br />All Överdregen warrt anhollen un Konqueror wiest dat, wat vun den Inholt al ankamen is.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
nds: <html>Dat opstunns wieste Dokment nieg laden<br /><br />Dat mag noot doon, wenn Du den aktuellen Tostand vun Nettsieden ankieken wullt, de sik na't Laden villicht ännert hebbt. All Biller op de Siet warrt nieg laadt, ok wenn dat dor al Kopien vun binnen den Twischenspieker gifft.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
nds: Dat Niegladen vun dat opstunns wieste Dokment un all sien Biller verdwingen

en: Stop loading the document
nds: Dat Laden vun't Dokment afbreken

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
nds: <html>Utsöcht Text oder Elementen utknippen un na de Twischenaflaag verschuven<br /><br />Maakt den Text / de Elementen för den Befehl <b>Infögen</b> binnen Konqueror oder anner Programmen verföögbor.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
nds: Utsöcht Text oder Elementen na de Twischenaflaag verschuven

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
nds: <html>Utsöcht Text oder Elementen na de Twischenaflaag koperen<br /><br />Maakt den Text / de Elementen för den Befehl <b>Infögen</b> binnen Konqueror oder anner Programmen verföögbor.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
nds: Utsöcht Text oder Elementen na de Twischenaflaag koperen

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
nds: <html>Den vördem knippten oder kopeerten Twischenaflaaginholt infögen<br /><br />Dat funkscheneert ok mit Inholt, de binnen anner KDE-Programmen utknippt oder kopeert wöör.</html>

en: Paste the clipboard contents
nds: Den Twischenaflaaginholt infögen

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
nds: <html>Dat aktuell wieste Dokment drucken<br /><br />Binnen en nieg Dialoog kannst Du en Reeg Optschonen fastleggen, a.B. de Tall vun Kopien oder den Drucker, den Du bruken wullt.<br /><br />Dor binnen kannst Du ok besünner KDE-Druckdeensten opropen, a.B. dat Opstellen vun en PDF-Datei ut dat aktuelle Dokment.</html>

en: Print the current document
nds: Dat aktuelle Dokment drucken

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
nds: In en fastnagelt Ansicht kannst Du den Orner nich wesseln. Bruuk dat tosamen mit "Ansicht tokoppeln", wenn Du vele Dateien ut een Orner ankieken wullt.

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
nds: Koppelt de Ansicht en anner Ansicht to. Een koppelte Ansicht kummt na, wenn Du in en anner koppelt Ansicht den Orner wesselst.

en: Copy &Files...
nds: &Dateien koperen...

en: M&ove Files...
nds: Dateien &verschuven...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
nds: Du wullt mehr as 20 Leestekens as Paneels opmaken. Dat mag sien Tiet bruken. Wullt Du wiedermaken?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
nds: Leesteken-Orner as nieg Paneels opmaken

en: Open in T&his Window
nds: Binnen dit &Finster opmaken

en: Open the document in current window
nds: Dokment binnen dit Finster opmaken

en: Open the document in a new window
nds: Dokment in'n nieg Finster opmaken

en: Open in &New Tab
nds: In'n &nieg Paneel opmaken

en: Open the document in a new tab
nds: Dokment in'n nieg Paneel opmaken

en: &Open With
nds: &Opmaken mit

en: Open with %1
nds: Mit %1 opmaken

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
nds: &Ansichttyp

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
nds: Du hest en Reeg Paneels in dit Finster apen. Wullt Du dat redig tomaken?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
nds: Nafraag

en: C&lose Current Tab
nds: Aktuell Paneel &tomaken

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
nds: Dit Paneel bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Tomaken vun dat Finster warrt all Ännern wegsmieten.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
nds: Disse Siet bargt Ännern, de Du noch nich överdragen hest.
    Dat Tomaken vun't Finster warrt disse Ännern wegsmieten.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
nds: Dien Sietpaneel funkscheneert nich oder is nich verföögbor. En niege Indrag kann nich toföögt warrn.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
nds: Nett-Sietpaneel

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
nds: Niege Nett-Verwiedern "%1" Dien Sietpaneel tofögen?

en: Add
nds: Tofögen

en: Do Not Add
nds: Nich tofögen

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
nds: As dat lett gifft dat en Instellenfehler. Du hest Konqueror na "%1" toornt, man he kann mit dissen Dateityp nich ümgahn.

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
nds: Törns plegen

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
nds: Törn ümnömen

[ctx: @title:window]
en: Save Session
nds: Törn sekern

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
nds: Dat gifft al en Törn mit den Naam "%1". Wullt Du em överschrieven?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
nds: Gifft Törn al. Överschrieven?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
nds: Nieg...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
nds: Ümnömen...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
nds: Wegdoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow)
en: Open tabs inside current window
nds: Törns binnen aktuell Finster opmaken

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
nds: Törn wedderherstellen?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
nds: Konqueror hett sik nich propper tomaakt. Wullt Du den verleden Törn wedderherstellen?

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
nds: Maak de Krüzen bi de Törns weg, de Du nich wedderherstellen wullt

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
nds: Finster %1

en: Do not ask again
nds: Nich nochmaal fragen

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
nds: Törn wedderherstellen

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
nds: Nich wedderherstellen

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
nds: Later fragen

en: &Duplicate Tab
nds: Paneel ver&dubbeln

en: &Reload Tab
nds: Paneel &nieg laden

en: Other Tabs
nds: Anner Paneels

en: D&etach Tab
nds: Paneel &aflösen

en: &Close Tab
nds: Paneel &tomaken

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
nds: Disse Balken bargt de List vun opstunns opmaakt Paneels. En Klick op en Paneel hoolt dat na vörn. Du kannst ok mit Tastkombinatschonen twischen de Paneels wesseln. De Text op't Paneel wiest den Titel vun de Nettsiet, de opstunns dor binnen wiest warrt; wenn he to lang is, warrt de hele Titel wiest, wenn Du dor mit de Muus op wiest.

en: Open a new tab
nds: Nieg Paneel opmaken

en: Close the current tab
nds: Dat aktuelle Paneel tomaken

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nds: &Datei

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nds: &Bewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nds: &Ansicht

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
nds: &Gah na

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nds: &Warktüüch

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nds: &Instellen

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
nds: &Finster

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
nds: &Hülp

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nds: Hööft-Warktüüchbalken

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nds: Extra-Warktüüchbalken

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
nds: Adressbalken

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
nds: Leestekenbalken

en: Und&o: Closed Tab
nds: &Torüchnehmen: Tomaakt Paneel

en: Und&o: Closed Window
nds: &Torüchnehmen: Paneel tomaken

en: Und&o
nds: Torüch&nehmen

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
nds: Du wullt en Siet ankieken, de mit Hülp vun Formulordaten opstellt wöör; disse Daten sünd mit de POST-Metood sendt worrn. Wenn Du de Daten nochmaal sennst, warrt allens, wat dat Formulor maakt hett, nochmaal daan. Dat kunn t.B. en Söök, man ok en Koop wesen.

[ctx: @title:window]
en: Warning
nds: Wohrschoen

en: Resend
nds: Nochmaal sennen
