webkitkde - en to nds translation catalogue (96 entries)

en: <html><body><h3>Unable to display error message</h3><p>The error template file <em>error.html</em> could not be found.</p></body></html>
nds: <html><body><h3>Fehlermellen lett sik nich wiesen</h3><p>De Datei för Fehlervörlagen <em>error.html</em> lett sik nich finnen.</p></body></html>

en: The requested operation could not be completed
nds: De anfraagte Akschoon lett sik nich afsluten

en: Technical Reason: %1
nds: Technisch Oorsaak: %1

en: Details of the Request:
nds: Enkelheiten vun de Anfraag:

note: i18n, and once for HTML.
en: Protocol: %1
nds: Protokoll: %1

en: Date and Time: %1
nds: Datum un Tiet: %1

note: i18n, and once for HTML.
en: Additional Information: %1
nds: Anner Informatschonen: %1

en: Description:
nds: Beschrieven:

en: Possible Causes:
nds: Mööglich Oorsaken:

en: Possible Solutions:
nds: Mööglich Lösen:

en: Error: %1
nds: Fehler: %1

en: Filter error
nds: Filterfehler

[ctx: @action:remember password]
en: &Remember
nds: &Wohren

[ctx: @action:never for this site]
en: Ne&ver for this site
nds: N&ienich för disse Siet

[ctx: @action:not now]
en: N&ot now
nds: &Nu nich

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, closeButton)
en: Close the search bar
nds: Söökbalken tomaken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Find the next match for the current search phrase
nds: Dat nakamen Vörkamen vun den Söökutdruck söken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, nextButton)
en: &Next
nds: &Nakamen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, optionsButton)
en: Find the previous match for the current search phrase
nds: Dat verleden Vörkamen vun den Söökutdruck söken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, previousButton)
en: &Previous
nds: &Verleden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Options
nds: &Optschonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Match Case
nds: Op &Grootschrieven oppassen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Search As You Type
nds: Al bi't Ingeven &söken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Highlight All Matches
nds: All Drepers &rutheven

note: i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: Highlight Matches
nds: Drepers rutheven

en: The download manager (%1) could not be found in your installation.
nds: De Daallaadpleger (%1) lett sik op Dien Installatschoon nich finnen.

en: Try to reinstall it and make sure that it is available in $PATH. 
    
    The integration will be disabled.
nds: Versöök dat un installeer dat nochmaal. Beseker, dat lett sik över Dien PATH-Variabel finnen. 
    
    De Inbetten warrt utmaakt.

en: This site is attempting to access information about your physical location.
    Do you want to allow it access?
nds: De Nettsiet will op Informatschonen dor över togriepen, woneem Du jüst büst.
    Wullt Du ehr dat verlöven?

en: Network Transmission
nds: Nettwark-Överdregen

en: Allow access
nds: &Togriep verlöven

en: Warning: This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you want to send the data unencrypted?
nds: Wohrschoen: Dat is en seker Formulor, man de torüchschickten Daten warrt nich verslötelt.
    Annere Lüüd köönt disse Informatschonen villicht ankieken.
    Büst Du seker, wat Du de Daten ahn Verslöteln loosstüern wullt?

en: &Send Unencrypted
nds: Ahn Verslöteln &loosstüern

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
nds: De Siet versöcht, Formulordaten mit en Nettbreef to verschicken.
    Wullt Du wiedermaken?

en: &Send Email
nds: &Nettbreef loosstüern

en: <qt>Do you want to allow this site to attach the following files to the email message?</qt>
nds: <qt>Wullt Du tolaten, dat disse Siet den Nettbreef de nakamen Dateien bileggt?</qt>

en: Email Attachment Confirmation
nds: Nettpostbilaag beglöven

en: &Allow attachments
nds: Bilagen &tolaten

en: &Ignore attachments
nds: Bilagen ö&vergahn

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
nds: Disse Siet wull bi't Afschicken vun't Formulor en Datei vun Dien Reekner bileggen. För Dien Sekerheit wöör de Bilaag wegdaan.

en: Attachment Removed
nds: Bilaag wegdaan

en: This site is requesting to open a new popup window.
    Do you want to allow this?
nds: Disse Siet will en nieg Opdukfinster opmaken.
    Wullt Du dat verlöven?

en: <qt>This site is requesting to open a popup window to<p>%1</p><br/>Do you want to allow this?</qt>
nds: <qt>Disse Siet will en nieg Opdukfinster na<br /><p>%1</p> opmaken.<br/>Wullt Du dat verlöven?</qt>

en: Javascript Popup Confirmation
nds: JavaScript-Opduker verlöven

en: Allow
nds: Verlöven

en: Do Not Allow
nds: Nich verlöven

en: Print Preview
nds: Druckvöransicht

[ctx: zoom in action]
en: Zoom In
nds: Grötter

[ctx: zoom out action]
en: Zoom Out
nds: Lütter

[ctx: reset zoom action]
en: Actual Size
nds: Redig Grött

en: Zoom Text Only
nds: Bloots Text grötter maken

en: Zoom To DPI
nds: Grött  topassen op DPI

en: Set &Encoding
nds: &Koderen instellen

en: View Do&cument Source
nds: Do&kmentborn ankieken

[ctx: find action "whats this" text]
en: <h3>Find text</h3>Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.
nds: <h3>Text söken</h3>Wiest en Dialoog, mit den Du Text op disse Siet söken kannst.

en: The SSL information for this site appears to be corrupt.
nds: As't lett sünd de SSL-Informatschonen för disse Siet leeg.

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en: Email:
nds: Nettpost:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - CC:
nds:  - Kopie (CC):

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - BCC:
nds:  - Blindkopie:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - Subject:
nds:  - Bedröppt:

en:  (In new window)
nds:  (In'n nieg Finster)

en:  (In parent frame)
nds:  (In'n överornt Rahmen)

en: <qt>Do you want to search for <b>%1</b>?</qt>
nds: <qt>Wullt Du na <b>%1</b> söken?</qt>

en: Internet Search
nds: In't Internet söken

en: &Search
nds: &Söken

en: Close window?
nds: Finster tomaken?

en: Confirmation Required
nds: Beglööfnis nödig

en: <html>Do you want %1 to remember the login information for <b>%2</b>?</html>
nds: <html>Schall %1 de Anmellinformatschonen för <b>%2</b> wohren?</html>

en: &Close Wallet
nds: &Knipp tomaken

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nds: &Datei

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nds: &Bewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nds: &Ansicht

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nds: &Warktüüch

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
nds: HTML-Warktüüchbalken

en: Add URL to Filter
nds: Adress (URL) to Filter tofögen

en: Enter the URL:
nds: Giff de URL in:

en: Save Image As...
nds: Bild sekern as...

en: Send Image...
nds: Bild loosstüern...

en: Copy Image URL
nds: Bildadress koperen

en: Copy Image
nds: Bild koperen

en: View Image (%1)
nds: Bild ankieken (%1)

en: Block Image...
nds: Bild blockeren...

en: Block Images From %1
nds: Biller vun %1 blockeren

en: &Copy Text
nds: Text &koperen

[ctx: open selected url]
en: Open '%1'
nds: "%1" opmaken

en: &Copy Email Address
nds: Nettpostadress &koperen

en: Copy Link &Text
nds: Link&text koperen

en: Copy Link &URL
nds: Link&adress koperen

en: &Save Link As...
nds: Link &sekern as...

en: Sa&ve Video As...
nds: &Video sekern as…

en: C&opy Video URL
nds: Videoadress k&operen

en: Sa&ve Audio As...
nds: Klang &sekern as…

en: C&opy Audio URL
nds: Klangadress (URL) k&operen

en: Sa&ve Media As...
nds: Mediendatei seke&rn as…

en: C&opy Media URL
nds: Medienadress k&operen

[ctx: Search "search provider" for "text"]
en: Search %1 for '%2'
nds: Mit %1 na "%2" söken

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
nds: Na "%1" söken mit
