akregator_konqplugin - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
ne: एक्रिगेटरमा फिड थप्नुहोस्

en: Add Feeds to Akregator
ne: एक्रिगेटरमा फिड थप्नुहोस्

en: Add All Found Feeds to Akregator
ne: एक्रिगेटरमा फेला परेका सबै फिड थप्नुहोस्

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ne: साइट अद्यावधिक गर्न सदस्यता दिनुहोस् (समाचार फिडको प्रयोग)

en: Imported Feeds
ne: आयातित फिड
