babelfish - en to ne translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ne: थप उपकरणपट्टी

en: Translate Web Page
ne: वेब पृष्ठ अनुवाद गर्नुहोस्

en: Translate Web &Page
ne: वेब पृष्ठ अनुवाद गर्नुहोस्

en: &English To
ne: अङ्ग्रेजीलाई

en: &French To
ne: फ्रेन्चलाई

en: &German To
ne: जर्मनलाई

en: &Spanish To
ne: स्पेनिसलाई

en: &Portuguese To
ne: पोर्चुगालीलाई

en: &Italian To
ne: इटलिलाई

en: &Dutch To
ne: डचलाई

en: &Chinese (Simplified)
ne: चिनीयाँ (सरलीकृत)

en: Chinese (&Traditional)
ne: चाइनिज (परम्परागत)

en: &Dutch
ne: डच

en: &French
ne: फ्रेन्च

en: &German
ne: जर्मन

en: &Italian
ne: इटली

en: &Japanese
ne: जापानी

en: &Korean
ne: कोरियन

en: &Norwegian
ne: नर्वेली

en: &Portuguese
ne: पोर्चुगाली

en: &Russian
ne: रसियन

en: &Spanish
ne: स्पेनिस

en: T&hai
ne: थाई

en: &English
ne: अङ्ग्रेजी

en: &Chinese (Simplified) to English
ne: चिनीयाँ (सरलीकृत) लाई अङ्ग्रेजीमा

en: Chinese (&Traditional) to English
ne: चिनीयाँ (परम्परागत) लाई अङ्ग्रेजीमा

en: &Japanese to English
ne: जापानीलाई अङ्ग्रेजीमा

en: &Korean to English
ne: कोरियनलाई अङ्ग्रेजीमा

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ne: तपाईँले यहाँ प्रविष्टि गरेको यूआरएल बैध छैन, कृपया यसलाई सुधार गर्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।
