dirfilterplugin - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
ne: बहुविध फिल्टरहरु प्रयोग गर्नुहोस्

en: Show Count
ne: गणना देखाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ne: अतिरिक्त उपकरणपट्टी
