fsview - en to ne translation catalogue (67 entries)

en: Name
ne: नाम

en: Size
ne: साइज

en: File Count
ne: फाइल गणना गर्नुहोस्

en: Directory Count
ne: डाइरेक्टरी गणना गर्नुहोस्

en: Last Modified
ne: अन्तिम परिमार्जित

en: Owner
ne: मालिक

en: Group
ne: समूह

en: Mime Type
ne: माइम प्रकार

en: Go To
ne: यसमा जानुहोस्

en: Stop at Depth
ne: गहिराइमा रोक्नुहोस्

en: Stop at Area
ne: क्षेत्रमा रोक्नुहोस्

en: Stop at Name
ne: नाममा रोक्नुहोस्

en: Go Up
ne: माथि जानुहोस्

en: Stop Refresh
ne: ताजा पार्न रोक्नुहोस्

en: Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: Refresh '%1'
ne: '%1' ताजा पार्नुहोस्

en: Color Mode
ne: रङ मोड

en: Visualization
ne: दृश्यकरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Depth
ne: गहिराइ

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
ne[0]: %2 मा, १ फोल्डर पढ्नुहोस्
ne[1]: %2n मा %1 फोल्डर पढ्नुहोस्

en: 1 folder | %1 folders
ne[0]: १ फोल्डर
ne[1]: %1 फोल्डर

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
ne: <p>यो एफएसदृश्य प्लगइन हो, ट्री म्याप दृश्यकरण प्रयोग गरेर फाइल प्रणाली उपयोगिता देखाइरहेको ग्राफिकल ब्राउजिङ मोड हो ।</p><p>याद गर्नुहोस् कि यो मोडमा, फाइलप्रणाली परिवर्तनहरू स्वच्छाले नगर्दा <b>स्वचालित रूपमा</b> अद्यावधिक भइरहन्छ ।</p><p>उपलब्ध उपयोग र विकल्पमा विस्तृत विवरणका लागि, तल मेनु 'Help/FSView Manual' अन्तर्गत अनलाइन मद्दत हेर्नुहोस् ।</p>

en: &FSView Manual
ne: एफएसदृश्य म्यानुअल

en: Show FSView manual
ne: एफएसदृश्य म्यानुअल देखाउनुहोस्

en: Opens the help browser with the FSView documentation
ne: एफएसदृश्य मिसिलिकरणसँग मद्दत ब्राउजर खोल्दछ

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
ne: बाहिरबाट, एफएसदृश्यमा हालै दृश्यात्मक भएको, डाइरेक्टरी वा फाइलमा परिवर्तनहरू बनाउँदा एफएसदृश्यले स्वेच्छिक स्वचालित अद्यावधिकहरू समर्थन गर्दैन ।
    विस्तृत विवरणका लागि, 'Help/FSview Manual' हेर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ne: मद्दत

en: FSView
ne: एफएसदृश्य

en: Filesystem Viewer
ne: फाइल प्रणाली द्रष्टा

en: View filesystem starting from this folder
ne: यो फोल्डरबाट सुरु भएको फाइलप्रणाली हेर्नुहोस्

en: Text %1
ne: पाठ %1

en: Recursive Bisection
ne: पुरनावृत्तिक द्विभाजन

en: Columns
ne: स्तम्भहरू

en: Rows
ne: पङ्क्तिहरू

en: Always Best
ne: सधै सबै भन्दा उत्तम

en: Best
ne: सबै भन्दा उत्तम

en: Alternate (V)
ne: विकल्प (भी)

en: Alternate (H)
ne: विकल्प (एच)

en: Horizontal
ne: तेर्सो

en: Vertical
ne: ठाडो

en: Nesting
ne: नेस्टिङ

en: Border
ne: किनारा

en: Correct Borders Only
ne: किनारा मात्र सुधार गर्नुहोस्

en: Width %1
ne: चौडाइ %1

en: Allow Rotation
ne: परिक्रमण अनुमति दिनुहोस्

en: Shading
ne: छायाँ पार्दै

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Take Space From Children
ne: शाखाबाट खाली स्थान लिनुहोस्

en: Top Left
ne: माथि बायाँ

en: Top Center
ne: माथि केन्द्र

en: Top Right
ne: माथि दायाँ

en: Bottom Left
ne: तल बायाँ

en: Bottom Center
ne: तल केन्द्र

en: Bottom Right
ne: तल दायाँ

en: No %1 Limit
ne: %1 सीमा छैन

en: No Area Limit
ne: सीमा क्षेत्र छैन

en: Area of '%1' (%2)
ne: '%1' (%2) को क्षेत्र

en: 1 Pixel | %1 Pixels
ne[0]: १ पिक्सेल
ne[1]: %1 पिक्सेल

en: Double Area Limit (to %1)
ne: (%1 मा) डबल क्षेत्र सीमा

en: Halve Area Limit (to %1)
ne: (%1 मा) क्षेत्र सीमा छ

en: No Depth Limit
ne: गहिराइ सीमा छैन

en: Depth of '%1' (%2)
ne: '%1' (%2) को गहिराइ

en: Depth %1
ne: गहिराइ %1

en: Decrement (to %1)
ne: (%1 मा) ह्रास

en: Increment (to %1)
ne: (%1 मा) वृद्धि
