kfmclient - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
ne: आदेश रेखाबाट यूआरएल खोल्नका लागि केडीई उपकरण

en: Non interactive use: no message boxes
ne: अन्तरक्रियात्मक नभएको प्रयोग: कुनै सन्देश बाकस छैन

en: Show available commands
ne: उपलब्ध आदेश देखाउनुहोस्

en: Command (see --commands)
ne: आदेश (आदेश -- हेर्नुहोस्)

en: Arguments for command
ne: आदेशका लागि तर्क

en: 
    Syntax:
ne: 
    वाक्य संरचना:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
ne:   kfmclient openURL 'url' ['माइमप्रकार']
                # 'url' देखाउने सञ्झ्याल खोल्दछ ।
                #  'url' सापेक्षिक मार्ग हुन सक्छ
                #   वा फाइल नाम, जस्तै . वा subdir/
                #   यदि 'url' हटाइयो भने, सट्टामा $HOME प्रयोग हुन्छ ।

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
ne:             # यदि 'माइमप्रकार' निर्दिष्ट छ भने, कन्क्वेररले प्रयोग गरेको अवयव निर्धारण गर्न
                #   यो प्रयोग गरिनेछ । उदाहरणका लागि, यसलाई चाँडो देखाउन, वेब पृष्ठका लागि
                #   text/html मा सेट गर्नुहोस्

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
ne:   kfmclient newTab 'url' ['माइमप्रकार']
                # माथि दिए जस्तै तर एउटा अवस्थित कन्क्वेररमा 'url' सँगै नयाँ ट्याब खोल्दछ
                #   यदि सम्भव भए हालको सक्रिय डेस्कटपमा सञ्झ्याल ।
