khtmlsettingsplugin - en to ne translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ne: अतिरिक्त उपकरणपट्टी

en: HTML Settings
ne: एचटीएमएल सेटिङ

en: Java&Script
ne: जाभा स्क्रिप्ट

en: &Java
ne: जाभा

en: &Cookies
ne: कुकी

en: &Plugins
ne: प्लगइन

en: Autoload &Images
ne: स्वतलोड छवि

en: Enable Pro&xy
ne: प्रोक्सी सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable Cac&he
ne: क्यास सक्षम पार्नुहोस्

en: Cache Po&licy
ne: क्यास नीति

en: &Keep Cache in Sync
ne: क्यास समक्रमणमा राख्नुहोस्

en: &Use Cache if Possible
ne: सम्भव भए क्यास प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Offline Browsing Mode
ne: अफलाइन ब्राउजिङ मोड
