konqueror - en to ne translation catalogue (176 entries)

en: Konqueror
ne: कन्क्वेरर

en: Web browser, file manager and document viewer.
ne: वेब ब्राउजर, फाइल प्रबन्धक र कागजात दर्शक ।

en: David Faure
ne: डेभिड फाउरे

en: Simon Hausmann
ne: साइमन हाउसम्यान

en: Developer (framework, parts)
ne: विकासकर्ता (फ्रेमवर्क, भाग)

en: Michael Reiher
ne: माइकल रेइहेर

en: Developer (framework)
ne: विकासकर्ता (फ्रेमवर्क)

en: Matthias Welk
ne: माथियस वेल्क

en: Developer
ne: विकासकर्ता

en: Alexander Neundorf
ne: अलेकजेन्डर निउनडोर्फ

en: Developer (List views)
ne: विकासकर्ता (सूची दृश्य)

en: Michael Brade
ne: माइकल ब्रेड

en: Developer (List views, I/O library)
ne: विकासकर्ता (सूची दृश्य, आगत/निर्गत लाइब्रेरी)

en: Lars Knoll
ne: लार्स कनोल

en: Developer (HTML rendering engine)
ne: विकासकर्ता (एचटीएमएल रेन्डरिङ इन्जिन)

en: Dirk Mueller
ne: डिर्क मुइलर

en: Peter Kelly
ne: पिटर किले

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो बास्टियन

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
ne: विकासकर्ता (एचटीएमएल रेन्डरिङ इन्जिन, आगत/निर्गत लाइब्रेरी)

en: Germain Garand
ne: जर्मेन गारान्ड

en: Leo Savernik
ne: लियो सेभरनिक

en: Stephan Kulow
ne: स्टेफान कुलो

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
ne: विकासकर्ता (एचटीएमएल रेन्डरिङ इन्जिन, आगत/निर्गत लाइब्रेरी, रिग्रेशन परीक्षण फ्रेमवर्क)

en: Antti Koivisto
ne: एन्टी कोइभिस्टो

en: Zack Rusin
ne: जाक रुसिन

en: Tobias Anton
ne: टोबियस एन्टोन

en: Lubos Lunak
ne: लुबोस लुनाक

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
ne: विकासकर्ता (एचटीएमएल रेन्डरिङ इन्जिन, जाभास्क्रिप्ट)

en: Allan Sandfeld Jensen
ne: एलान सान्डफेल्ड जेनसेन

en: Apple Safari Developers
ne: एप्पल सफारी विकासकर्ता

en: Harri Porten
ne: ह्यारी पोर्टेन

en: Developer (JavaScript)
ne: विकासकर्ता (जाभास्क्रिप्ट)

en: Koos Vriezen
ne: कोस भ्रिजेन

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
ne: विकासकर्ता (जाभा एप्लेट र अन्य सम्मिलित वस्तु )

en: Matt Koss
ne: माट कोस

en: Developer (I/O library)
ne: विकासकर्ता (आगत/निर्गत लाइब्रेरी)

en: Alex Zepeda
ne: एलेक्स जेपेडा

en: Richard Moore
ne: रिचार्ड मोरे

en: Developer (Java applet support)
ne: विकासकर्ता (जाभा एप्लेट समर्थन)

en: Dima Rogozin
ne: डिमा रोगोजिन

en: Wynn Wilkes
ne: वाइन विल्केस

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
ne: विकासकर्ता (जाभा २ सुरक्षा प्रबन्धक समर्थन,
     र एप्लेट समर्थनमा अन्य मुख्य सुधार)

en: Stefan Schimanski
ne: स्टेफान स्किमान्स्की

en: Developer (Netscape plugin support)
ne: विकासकर्ता (नेटस्केप प्लगइन समर्थन)

en: George Staikos
ne: जर्ज स्टाइकोस

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
ne: विकासकर्ता (SSL, नेटस्केप प्लगइन)

en: Dawit Alemayehu
ne: डविट अलेमायेहु

en: Developer (I/O library, Authentication support)
ne: विकासकर्ता (आगत/निर्गत लाइब्रेरी, प्रमाणीकरण समर्थन)

en: Carsten Pfeiffer
ne: कार्सटेन पीफियफर

en: Torsten Rahn
ne: टोर्सटेन राहन

en: Graphics/icons
ne: ग्राफिक्स/प्रतिमा

en: Torben Weis
ne: टोर्बेन विइस

en: KFM author
ne: kfm लेखक

en: Joseph Wenninger
ne: जोसेफ विनिनगर

en: Developer (navigation panel framework)
ne: विकासकर्ता (नेभिगेसन प्यानल फ्रेमवर्क)

en: Stephan Binner
ne: स्टेफान बिनर

en: Developer (misc stuff)
ne: विकासकर्ता (विविध स्टफ)

en: Ivor Hewitt
ne: आईभोर हेविट्ट

en: Developer (AdBlock filter)
ne: विकासकर्ता (एडब्लक फिल्टर)

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
ne: यो यूआरएलका लागि प्रयोग गरिने माइम प्रकार (जस्त पाठ/html वा इनोड/डाइरेक्टरी)

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
ne: यूआरएल का लागि फाइलहरूमा त्यो विन्दुले, वास्तविक फाइल खोल्नुको सट्टा, डाइरेक्टरी खोल्दछ र फाइल चयन गर्दछ

en: Location to open
ne: खोलिने स्थान

en: Extensions
ne: विस्तार

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
ne: %1 मोड्युल लोड गर्दा त्यहाँ त्रुटि थियो ।
    निदान निम्न छन्:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
ne: यो बाकसमा चिनो गर्नाले कम्तिमा पनि दुईवटा दृश्यले तिनीहरूको दृश्य 'लिङ्क गरिएको' रूपमा सेट गर्दछन् । त्यसपछि, तपाईँले एउटा दृश्यको दिशा परिवर्तन गर्दा, यसमासँग लिङ्क रहेको अन्य दृश्यले हालको डाइरेक्टरी देखाउने स्वचालित रूपमा अद्यावधिक गर्दछ । यो खास गरेर एउटा प्रतिमा दृश्य वा विस्तृत दृश्यसँग डाइरेक्टरी ट्रीको रूपमा र सम्भवत टर्मिनल इमुलेटर सञ्झ्यालमा जस्ता विभिन्न प्रकारको दृश्यहरूसँग उपयोगी हुन्छ ।

en: Close View
ne: दृश्य बन्द गर्नुहोस्

en: Stalled
ne: स्टल गरिएको

en: Show %1
ne: %1 देखाउनुहोस्

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
ne: <qt><center><b>%1</b></center><hr />अन्तिममा हेरिएको: %2<br />पहिले हेरिएको: %3<br />हेरिएको पटक: %4</qt>

en: Miscellaneous
ne: विविध

en: Open in New &Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open in New Tab
ne: नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: &Remove Entry
ne: प्रविष्टि हटाउनुहोस्

en: C&lear History
ne: इतिहास खाली गर्नुहोस्

en: &Preferences...
ne: प्राथमिकता...

en: By &Name
ne: नामद्वारा

en: By &Date
ne: मितिद्वारा

en: Do you really want to clear the entire history?
ne: तपाईँ साँच्चैकै पूरै इतिहास खाली गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Canceled.
ne: रद्द गरियो ।

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
ne: यो पृष्ठले पेश नगरेको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    पृष्ठ पुन: लोड गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोड्नेछ ।

en: &Discard Changes
ne: परिवर्तनहरू छोड्नुहोस्

en: Home Folder
ne: गृह फोल्डर

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
ne: यो ट्याबले पेश नगरेको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    यो ट्याब अलग गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोडिनेछ ।

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
ne: यो दृश्यले पेश नगरिएको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    दृश्य बन्द गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोडिनेछ ।

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
ne: यो ट्याबले पेश नगरिएको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    ट्याब बन्द गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोडिनेछ ।

en: Do you really want to close all other tabs?
ne: तपाईँ साँच्चै सबै टयाबहरू बन्द गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Close &Other Tabs
ne: अन्य ट्याबहरू बन्द गर्नुहोस्

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
ne: यो ट्याबले पेश नगरिएको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    अन्य ट्याबहरू बन्द गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोडिनेछ ।

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
ne: यो ट्याबले पेश नगरिएको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    सबै ट्याबहरू पुन: लोड गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोडिनेछ ।

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
ne: <qt><b>%1</b> अवैध छैन</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
ne: %1 बाट चयन गरिएका फाइलहरू यसमा प्रतिलिपि गर्नुहोस्:

en: Move selected files from %1 to:
ne: %1 बाट चयन गरिएका फाइलहरू यसमा सार्नुहोस्:

en: New &Window
ne: नयाँ सञ्झ्याल

en: &Duplicate Window
ne: नक्कल सञ्झ्याल

en: Send &Link Address...
ne: लिङ्क ठेगाना पठाउनुहोस्...

en: S&end File...
ne: फाइल पठाउनुहोस्...

en: &Open Location
ne: स्थान खोल्नुहोस्

en: &Open File...
ne: फाइल पठाउनुहोस्...

en: &Find File...
ne: फाइल फेला पार्नुहोस्...

en: Lock to Current Location
ne: हालको स्थानमा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: &Up
ne: माथि

en: Configure Extensions...
ne: विस्तार कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Split View &Left/Right
ne: दृश्य बायाँ/दायाँ विभाजन गर्नुहोस्

en: Split View &Top/Bottom
ne: दृश्य माथि/तल विभाजन गर्नुहोस्

en: &New Tab
ne: नयाँ ट्याब

en: &Duplicate Current Tab
ne: हालको ट्याब नक्कल गर्नुहोस्

en: Detach Current Tab
ne: हालको ट्याब अलग गर्नुहोस्

en: &Close Active View
ne: सक्रिय दृश्य बन्द गर्नुहोस्

en: Close Current Tab
ne: हालको ट्याब बन्द गर्नुहोस्

en: Activate Next Tab
ne: पछिल्लो ट्याब सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activate Previous Tab
ne: अघिल्लो ट्याब सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activate Tab %1
ne: %1 ट्याब सक्रिय गर्नुहोस्

en: Move Tab Left
ne: ट्याब बायाँ सार्नुहोस्

en: Move Tab Right
ne: ट्याब दायाँ सार्नुहोस्

en: Dump Debug Info
ne: डिबग सूचना फाल्नुहोस्

en: &Reload
ne: पुन: लोड गर्नुहोस्

en: &Reload All Tabs
ne: सबै ट्याब पुन: लोड गर्नुहोस्

en: &Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: L&ocation:
ne: स्थान:

en: Location Bar
ne: स्थानपट्टी

en: Clear Location Bar
ne: स्थानपट्टी खाली गर्नुहोस्

en: &Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

en: Kon&queror Introduction
ne: कन्क्वेरर परिचय

en: Go
ne: जानुहोस्

en: Enter the parent folder
ne: प्रमूल फोल्डर प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Move backwards one step in the browsing history
ne: ब्राउजिङ इतिहासमा एक चरण पछाडि जानुहोस्

en: Move forward one step in the browsing history
ne: ब्राउजिङ इतिहासमा एक चरण अगाडि जानुहोस्

en: Reload the currently displayed document
ne: हालै प्रदर्शन गरिएको कागजात पुन: लोड गर्नुहोस्

en: Reload all currently displayed document in tabs
ne: ट्याबमा हालै प्रदर्शन गरिएका सबै कागजात पुन: लोड गर्नुहोस्

en: Stop loading the document
ne: कागजात लोड गर्न रोक्नुहोस्

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
ne: चयन गरिएको पाठ वा वस्तुहरू क्लिपबोर्डमा सार्नुहोस्

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
ne: क्लिपबोर्डमा चयन गरिएको पाठ वा वस्तुहरू प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Paste the clipboard contents
ne: क्लिपबोर्ड सामग्रीहरू टाँस्नुहोस्

en: Print the current document
ne: हालको कागजात मुद्रण गर्नुहोस्

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
ne: एउटा ताल्चा लगाइएको दृश्यले फोल्डरहरू परिवर्तन गर्न सक्दैन । एउटा फोल्डरबाट धेरै फाइलहरू खोज्न 'लिङ्क दृश्य' सँग संयोजनमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
ne: 'लिङ्क गरिएको' जस्तै दृश्य सेट गर्दछ । एउटा लिङ्क गरिएको दृश्यले अन्य लिङ्क गरिएको दृश्यहरूमा बनेको फोल्डर परिवर्तनहरू अनुशरण गर्दछ ।

en: Copy &Files...
ne: फाइल प्रतिलिपि गर्नुहोस्...

en: M&ove Files...
ne: फाइल सार्नुहोस्...

en: Open in T&his Window
ne: यो सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open the document in current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा कागजात खोल्नुहोस्

en: Open the document in a new window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा कागजात खोल्नुहोस्

en: Open in &New Tab
ne: नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Open the document in a new tab
ne: नयाँ ट्याबमा कागजात खोल्नुहोस्

en: Open with %1
ne: %1 सँग खोल्नुहोस्

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
ne: तपाईँसँग यो सञ्झ्यालमा खोलिएको बहुविध ट्याबहरू छ, तपाईँ यसलाई अन्त्य गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: C&lose Current Tab
ne: हालको ट्याब बन्द गर्नुहोस्

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
ne: यो ट्याबले पेश नगरिएको परिवर्तनहरू समाविष्ट गर्दछ ।
    सञ्झ्याल बन्द गर्नाले यी परिवर्तनहरू छोडिनेछ ।

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
ne: तपाईँको किनारापट्टी प्रकार्यात्मक र उपलब्धात्मक छैन । एउटा नयाँ प्रविष्टि थप्न सक्दैन ।

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
ne: तपाईँको किनारापट्टीमा नयाँ वेब विस्तार "%1" थप्नुहुन्छ ?

en: Add
ne: थप्नुहोस्

en: Do Not Add
ne: नथप्नुहोस्

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
ne: त्यहाँ कन्फिगरेसन त्रुटि देखिन्छ । तपाईँले कन्क्वेररलाई %1 सँग सम्बन्धित गर्नु भएकोछ, तर यसले यो फाइल प्रकार ह्यान्डल गर्न सक्दैन ।

en: Open a new tab
ne: नयाँ ट्याब खोल्नुहोस्

en: Close the current tab
ne: हालको ट्याब बन्द गर्नुहोस्

en: &Duplicate Tab
ne: ट्याब नक्कल गर्नुहोस्

en: &Reload Tab
ne: ट्याब पुन: लोड गर्नुहोस्

en: Other Tabs
ne: अन्य ट्याब

en: D&etach Tab
ne: ट्याब अलग गर्नुहोस्

en: &Close Tab
ne: ट्याब बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
ne: यदि यो विकल्पमा चिन्ह लगाइयो भने, तपाईँले फोल्डर खोल्दा हालको सञ्झ्यालमा फोल्डरको सामग्री देखाउनुको सट्टा, कन्क्वेररले नयाँ सञ्झ्याल खोल्नेछ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
ne: फाइल माथि माउस सार्दा यदि तपाईँले त्यो फाइलको बारेमा अतिरिक्त सूचनासँग सानो पपअप सञ्झ्याल हेर्न चाहनुहुन्छ भने तपाईँले नियन्त्रण गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
ne: यो कन्क्वेरर सञ्झ्यालहरूमा पाठ प्रदर्शन गर्न प्रयोग गरिने फन्ट हो ।

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ne: जानुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
ne: सञ्झ्याल

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ne: मद्दत

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ne: अतिरिक्त उपकरणपट्टी

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
ne: स्थान उपकरणपट्टी

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
ne: पुस्तकचिनो उपकरणपट्टी

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
ne: तपाईँले हेर्न प्रयास गरिरहनु भएको पृष्ठ, प्रविष्ट गरिएको डेटा फारमको नतिजा हो । यदि तपाईँले डेटा पुन: पठाउनु भयो भने,  ल्याइएको क्रिया (जस्तै: खोजी वा अनलाइन खरीद)दोहोरिनेछ ।

en: Resend
ne: पुन: पठाउनुहोस्
