konqueror - en to ne translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

en: Input Required:
ne: आवश्यक आगत:

en: &Execute Shell Command...
ne: शेल आदेश कार्यान्वयन गर्नुहोस्...

en: Executing shell commands works only on local directories.
ne: शेल आदेश कार्यान्वयन गर्नाले मात्र स्थानीय डाइरेक्टरीहरूमा काम गर्दछ ।

en: Execute shell command in current directory:
ne: हालको डाइरेक्टरीमा शेल आदेश कार्यान्वयन गर्नुहोस्:

en: Output from command: "%1"
ne: आदेशबाट निर्गत: "%1"
