uachangerplugin - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
ne: ब्राउजर पहिचान परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Other
ne: अन्य

en: Default Identification
ne: पूर्वनिर्धारित पहिचान

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ne: पूरै साइटमा लागू गर्नुहोस्

en: Configure...
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ne: अतिरिक्त उपकरणपट्टी
