searchbarplugin - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Search Bar
ne: पट्टी खोजी गर्नुहोस्

en: Focus Searchbar
ne: खोजीपट्टी फोकस गर्नुहोस्

en: Find in This Page
ne: यो पृष्ठमा फेला पार्नुहोस्

en: Select Search Engines...
ne: खोजी इन्जिन चयन गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
ne: उपकरणपट्टी खोजी गर्नुहोस्
